126911

SKOLPLANSCH, 1900-talets början

Bud: 175 kr
Utropspris: 400 kr

Rullbar. Ca 80 x 110 cm. Bruksslitage.

  • 12 september 2019 kl. 05:43:03
    106491 (175 kr)
    123091 (150 kr)
  • 6 september 2019 kl. 14:19:49
    123091 (100 kr)