94090

SKRIN, ek med smidesbeslag, 1700-tal

Bud: 0 kr
Utropspris: 800 kr

Välvt lock. Invändigt fack. Höjd 28 cm. Bredd 33 cm. Längd 55 cm. Åldersrelaterat bruksslitage, torrspickor, lås saknas.

  • 13 juni 2018 kl. 12:18
    111363 (100 kr)