149244

SKRIVBORD, 1900-talets första del

Bud: 650 kr
Utropspris: 1 200 kr

Längd 125 cm. Djup 65 cm. Höjd 75 cm. Delbart. Tre lådor i sarg samt lådor i hurtsar. Slitage, repor samt slagmärken.

  • 27 maj 2020 kl. 21:27:47
    113109 (650 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:27:32
    99739 (600 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:27:32
    113109 (600 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:25:55
    99739 (550 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:24:54
    97391 (500 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:24:26
    113109 (475 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:23:51
    97391 (450 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:32:06
    113109 (425 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:31:49
    97391 (400 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:31:49
    113109 (400 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:16:54
    97391 (375 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:09:28
    99739 (350 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 18:22:31
    113109 (325 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 16:36:29
    131673 (300 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 10:33:13
    117431 (275 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 20:42:47
    106030 (250 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 20:08:32
    113109 (225 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 21:14:06
    105126 (200 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 15:04:49
    130639 (175 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 15:04:49
    105126 (175 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 15:04:40
    130639 (150 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 15:04:40
    105126 (125 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 01:32:59
    130639 (100 kr)