112428

SKRIVBORD, rokokostil, 1800-tal

Bud: 1 350 kr
Slutar imorgon 19:06
Utropspris: 4 000 kr

Mässingsbeslag. 115x63 cm, höjd 78 cm. Skivans filtdel saknas, fanérskador.

  • 8 februari 2019 kl. 20:08
    119463 (1 350 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 20:08
    98328 (1 300 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 20:08
    119463 (1 300 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 20:08
    98328 (1 250 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 20:08
    119463 (1 200 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 20:08
    98328 (1 150 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 20:08
    119463 (1 100 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 20:08
    98328 (1 050 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 20:08
    119463 (1 000 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 19:51
    98328 (950 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 15:20
    119463 (900 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 15:20
    98328 (850 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 15:20
    119463 (850 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 15:20
    98328 (800 kr)
  • 8 februari 2019 kl. 15:20
    119463 (750 kr)
  • 7 februari 2019 kl. 08:10
    98328 (700 kr)
  • 7 februari 2019 kl. 08:10
    119531 (650 kr)
  • 6 februari 2019 kl. 12:58
    98328 (450 kr)
  • 5 februari 2019 kl. 18:54
    106491 (425 kr)
  • 5 februari 2019 kl. 18:54
    119463 (400 kr)
  • 5 februari 2019 kl. 14:14
    119463 (100 kr)