140721

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal

Bud: 1 200 kr
Avslutat 1 mars 20:50
Utropspris: 1 000 kr

Schackmönstrad skriva, rikligt skuren dekor. Längd 110 cm. Djup 67 cm. Höjd 75 cm. Bruksslitage, några repor och fanerskador i skiva.

  • 1 mars 2020 kl. 06:22:52
    125602 (1 200 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 06:22:52
    93355 (1 150 kr)
  • 28 februari 2020 kl. 16:12:38
    93355 (950 kr)
  • 27 februari 2020 kl. 20:03:17
    125483 (900 kr)
  • 27 februari 2020 kl. 20:02:51
    125602 (850 kr)
    125483 (850 kr)
  • 27 februari 2020 kl. 20:02:24
    125602 (800 kr)
    125483 (750 kr)
  • 25 februari 2020 kl. 09:14:17
    125602 (700 kr)
    93355 (650 kr)
  • 24 februari 2020 kl. 22:14:05
    93355 (600 kr)
    125602 (550 kr)
  • 24 februari 2020 kl. 06:33:51
    93355 (500 kr)
    125602 (475 kr)
  • 20 februari 2020 kl. 10:33:39
    125602 (325 kr)
    119181 (300 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 21:56:23
    119181 (250 kr)
    93283 (225 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 12:10:03
    119181 (100 kr)