152265

SKRIVBORDSLAMPA, GK, typ 2067A, 1960-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd (reglerbar) 46 cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage, repor.

  • 24 juni 2020 kl. 23:36:26
    127815 (100 kr)