110098

SKRIVMASKIN, Smith Premier Typewriter No 4, USA, tidigt 1900-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 600 kr

Åldersrelaterat bruksslitage, vissa bucklor.

  • 17 januari 2019 kl. 19:11:53
    106260 (175 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 19:09:48
    90865 (150 kr)
  • 12 januari 2019 kl. 22:46:39
    120263 (125 kr)
  • 4 januari 2019 kl. 17:54:36
    91866 (100 kr)