132285

SKULPTUR, afrikana, 1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar 20 november 19:48
Utropspris: 300 kr

Föreställande kvinna, möjligtvis massaj. Höjd 26 cm. Obetydligt slitage.

  • 12 november 2019 kl. 21:02:09
    118879 (100 kr)