165392

SKULPTUR, brons, 18/1900-tal

Bud: 1 600 kr
Avslutat 29 november 19:27
Utropspris: 4 000 kr

Jägare med hund i koppel. Höjd 59cm. Längd 48cm. Bristning vid kopplets ena sida. Handen som håller i kopplet med lagning.

  • 29 november 2020 kl. 19:25:14
    90329 (1 600 kr)
  • 29 november 2020 kl. 19:24:40
    129153 (1 500 kr)
    90329 (1 500 kr)
  • 29 november 2020 kl. 19:24:26
    129153 (1 450 kr)
    90329 (1 400 kr)
  • 29 november 2020 kl. 13:24:19
    129153 (1 300 kr)
  • 25 november 2020 kl. 20:13:59
    132760 (1 250 kr)
  • 20 november 2020 kl. 17:44:37
    122485 (1 200 kr)
    102136 (1 200 kr)
  • 19 november 2020 kl. 22:02:16
    122485 (1 150 kr)
    90595 (1 100 kr)
  • 19 november 2020 kl. 20:09:21
    122485 (1 050 kr)
  • 18 november 2020 kl. 18:47:18
    90329 (1 000 kr)
    91154 (950 kr)
  • 17 november 2020 kl. 17:36:01
    90329 (750 kr)
    132760 (700 kr)
  • 17 november 2020 kl. 17:35:45
    90329 (650 kr)
    132760 (600 kr)
  • 17 november 2020 kl. 16:50:24
    90329 (550 kr)
    124555 (500 kr)
  • 17 november 2020 kl. 16:50:09
    90329 (475 kr)
    124555 (450 kr)
  • 13 november 2020 kl. 16:48:01
    90329 (425 kr)
    114630 (400 kr)
  • 13 november 2020 kl. 16:47:52
    90329 (225 kr)
    114630 (200 kr)
  • 13 november 2020 kl. 11:04:06
    90329 (125 kr)
  • 12 november 2020 kl. 21:34:47
    119468 (100 kr)