131871

SKULPTUR, mässing, troll, 1900-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 200 kr

Byggd för att ha belysning inuti. Höjd 8 cm. Bruksslitage.

  • 14 november 2019 kl. 21:09:55
    126003 (125 kr)
  • 8 november 2019 kl. 06:57:53
    91866 (100 kr)