131871

SKULPTUR, mässing, troll, 1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar 15 november 19:58
Utropspris: 200 kr

Byggd för att ha belysning inuti. Höjd 8 cm. Bruksslitage.

  • 8 november 2019 kl. 06:57:53
    91866 (100 kr)