131546

SKULPTUR, trä, häst, 1900/2000-tal

Bud: 300 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 21 cm. Längd 22,5 cm. Bruksslitage.

  • 10 november 2019 kl. 19:30:47
    106491 (300 kr)
    100353 (275 kr)
  • 10 november 2019 kl. 16:59:31
    100353 (225 kr)
  • 10 november 2019 kl. 10:07:03
    123968 (200 kr)
  • 6 november 2019 kl. 18:24:01
    91496 (175 kr)
  • 3 november 2019 kl. 19:04:11
    117174 (150 kr)
  • 1 november 2019 kl. 21:58:45
    91866 (125 kr)
  • 30 oktober 2019 kl. 16:50:07
    93256 (100 kr)