131872

SKULPTUR/BREVPRESS och BLOMSTERHÅLLARE, metall och sten, Art Déco-stil, 1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar 15 november 20:00
Utropspris: 300 kr

1 st blomsterhållare i vitmetall. Höjd 19 cm. 1 st brevpress/skulptur i mässing. Höjd 20,5 cm. Bruksslitage

  • 10 november 2019 kl. 21:33:56
    124555 (100 kr)