149641

SKULPTURER, 2 st, 1800-talets sista del

Bud: 1 700 kr
Slutar 31 maj 20:50
Utropspris: 3 000 kr

Höjd 64-69 cm. Troligen i zink. Bemålade. Den manliga skulpturen saknar troligen dekordel. Kvinnan lillfinger med lagning.

  • 27 maj 2020 kl. 20:21:58
    118570 (1 700 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:21:48
    125602 (1 600 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:21:48
    118570 (1 500 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 15:20:11
    125602 (1 450 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 15:20:11
    119708 (1 400 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 22:29:40
    125602 (1 350 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 22:29:40
    120556 (1 300 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 10:44:04
    125602 (1 250 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 08:39:42
    131693 (1 200 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:22:47
    97561 (1 150 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:22:47
    125602 (1 100 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:22:15
    125602 (1 050 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:22:15
    97561 (1 000 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:22:09
    125602 (850 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:22:09
    97561 (800 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:22:01
    125602 (550 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:22:01
    97561 (500 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:21:55
    125602 (325 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:21:55
    97561 (300 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 19:30:54
    125602 (125 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 19:27:07
    124555 (100 kr)