131869

SKULPTURER, 2 st, malm och tenn, 1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar 15 november 19:54
Utropspris: 200 kr

1 st skulptur i malm föreställande man i folkdräkt med 'Borås' skrivet på. Höjd 11,5 cm. 1 st skulptur i tenn föreställande man med gås. Höjd 8 cm. Bruksslitage.

  • 8 november 2019 kl. 06:58:21
    91866 (100 kr)