162271

SKYLT, aluminium, 'Tillträde förbjudet', ca 1940/50-tal

Bud: 1 600 kr
Avslutat 21 oktober 20:12
Utropspris: 300 kr

25 x 20 cm. Bruksslitage.

  • 21 oktober 2020 kl. 20:10:02
    93733 (1 600 kr)
    125470 (1 500 kr)
  • 19 oktober 2020 kl. 09:34:50
    93733 (1 400 kr)
    100552 (1 350 kr)
  • 19 oktober 2020 kl. 09:33:42
    100552 (1 200 kr)
    93733 (1 150 kr)
  • 19 oktober 2020 kl. 09:33:19
    100552 (1 100 kr)
    93733 (1 050 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 21:25:57
    100552 (850 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 21:04:00
    93733 (800 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 21:03:55
    100552 (750 kr)
    93733 (750 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 21:03:51
    100552 (700 kr)
    93733 (650 kr)
  • 18 oktober 2020 kl. 20:44:28
    100552 (600 kr)
    93733 (550 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 15:28:27
    93733 (475 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 15:19:28
    128498 (450 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 15:19:20
    93733 (425 kr)
    128498 (400 kr)
  • 16 oktober 2020 kl. 15:15:19
    93733 (375 kr)
    96153 (350 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 12:01:42
    93733 (325 kr)
    118647 (300 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 10:35:52
    93733 (275 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 00:26:17
    118647 (250 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 20:27:16
    96902 (225 kr)
    90887 (200 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 12:42:30
    96902 (175 kr)
    128498 (150 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 17:00:12
    96902 (125 kr)
  • 7 oktober 2020 kl. 16:50:23
    119468 (100 kr)