155872

SLAGBORD, 1800-tal

Bud: 650 kr
Avslutat 15 augusti 21:06
Utropspris: 1 500 kr

103x44cm. Klaffar 103x61cm. Bruksslitage. En klaff utbytt. Saknar vissa delar. Senara lackat. Lådor i sarg.

  • 14 augusti 2020 kl. 14:56:38
    93704 (650 kr)
    126599 (600 kr)
  • 14 augusti 2020 kl. 14:56:24
    93704 (425 kr)
    126599 (400 kr)
  • 14 augusti 2020 kl. 14:56:18
    93704 (250 kr)
    126599 (225 kr)
  • 13 augusti 2020 kl. 21:13:51
    93704 (200 kr)
    116250 (175 kr)
  • 10 augusti 2020 kl. 22:42:43
    116250 (150 kr)
  • 9 augusti 2020 kl. 07:43:46
    110590 (125 kr)
  • 7 augusti 2020 kl. 14:26:36
    133832 (100 kr)