131742

SLAGBORD, 1800-talets början

Bud: 550 kr
Slutar idag 21:31
Utropspris: 1 500 kr

Bredd 118. Längd 36 + 62 +62 cm. Åldersrelaterat bruksslitage, ena slaget med slag.

  • 11 november 2019 kl. 17:54:18
    108710 (550 kr)
  • 10 november 2019 kl. 15:39:57
    93320 (500 kr)
    120123 (500 kr)
  • 10 november 2019 kl. 15:39:45
    93320 (425 kr)
    120123 (400 kr)
  • 10 november 2019 kl. 15:39:38
    93320 (375 kr)
    120123 (350 kr)
  • 10 november 2019 kl. 00:09:58
    93320 (325 kr)
    120123 (300 kr)
  • 10 november 2019 kl. 00:05:11
    93320 (275 kr)
    120123 (250 kr)
  • 9 november 2019 kl. 22:32:51
    93320 (225 kr)
  • 9 november 2019 kl. 14:55:07
    120123 (200 kr)
  • 6 november 2019 kl. 20:31:29
    92063 (175 kr)
  • 2 november 2019 kl. 21:12:46
    103335 (150 kr)
  • 2 november 2019 kl. 07:14:22
    120123 (125 kr)
  • 1 november 2019 kl. 22:21:46
    123349 (100 kr)