203908

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal

Bud: 600 kr
Avslutat 20 januari 19:54
Utropspris: 800 kr

Bredd 110 cm. Längd 38+35+65 cm. Höjd 77 cm. Defekt slag (del av skiva saknas). Slagmärken, repor.

  • 20 januari 2022 kl. 14:33:36
    146708 (600 kr)
  • 20 januari 2022 kl. 14:27:17
    133990 (550 kr)
    146708 (500 kr)
  • 20 januari 2022 kl. 14:26:56
    146708 (475 kr)
    133990 (450 kr)
  • 19 januari 2022 kl. 12:11:44
    146708 (425 kr)
    98022 (400 kr)
  • 19 januari 2022 kl. 12:11:21
    98022 (375 kr)
    146708 (350 kr)
  • 17 januari 2022 kl. 23:12:02
    98022 (325 kr)
    147649 (300 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 18:53:25
    98022 (225 kr)
    146707 (200 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 18:01:59
    98022 (175 kr)
    110590 (150 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 23:54:46
    98022 (125 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 18:23:55
    133990 (100 kr)