140662

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal

Bud: 950 kr
Slutar 1 mars 20:02
Utropspris: 1 800 kr

GR under krona Tower, slätborrad pipa. Längd 140 cm. Korrision, slitage, hane saknas.

  • 17 februari 2020 kl. 19:49:24
    124542 (950 kr)
    114122 (900 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 18:36:10
    114122 (375 kr)
    119197 (350 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 18:02:27
    119197 (325 kr)
    114122 (300 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 08:10:44
    114122 (200 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 08:07:23
    113844 (175 kr)
    114122 (175 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 10:24:32
    113844 (125 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 18:31:29
    90887 (100 kr)