140663

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal

Bud: 2 200 kr
Avslutat 1 mars 20:04
Utropspris: 2 800 kr

GR under krona Tower, slätborrad pipa. Längd 140 cm, exlusive bajonett. Slitage, korrision, ej laddstake. Spets på bajonett defekt.

  • 1 mars 2020 kl. 20:01:51
    114122 (2 200 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:58:50
    93398 (2 100 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:58:16
    126047 (2 000 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:58:16
    93398 (2 000 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:50:57
    126047 (1 800 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:50:57
    114122 (1 700 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:33:08
    114122 (1 600 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:06:14
    124542 (1 500 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:06:14
    128901 (1 500 kr)
  • 26 februari 2020 kl. 07:19:08
    124542 (1 450 kr)
    114122 (1 400 kr)
  • 24 februari 2020 kl. 08:04:10
    124542 (1 350 kr)
  • 24 februari 2020 kl. 08:04:09
    114122 (1 300 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 19:52:14
    124542 (1 250 kr)
    114122 (1 200 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 19:51:59
    114122 (1 050 kr)
    124542 (1 000 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 18:02:07
    114122 (300 kr)
    119197 (275 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 18:02:02
    114122 (250 kr)
    119197 (225 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 08:09:37
    114122 (200 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 08:09:28
    113844 (175 kr)
    114122 (150 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 10:24:17
    113844 (125 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 18:31:02
    90887 (100 kr)