140664

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal

Bud: 3 200 kr
Avslutat 1 mars 20:07
Utropspris: 3 000 kr

GR under krona Tower, slätborrad pipa. Längd 140 cm, exklusive bajonett. Slitage, korrision. Spets på bajonett defekt.

  • 1 mars 2020 kl. 20:05:33
    114122 (3 200 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:59:33
    91140 (3 100 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:52:05
    126047 (3 000 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:16:52
    91140 (2 900 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:16:44
    114122 (2 800 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:16:44
    91140 (2 800 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:16:28
    114122 (2 700 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:16:28
    91140 (2 600 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:16:15
    114122 (2 300 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:16:15
    91140 (2 200 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:04:52
    114122 (1 800 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 19:04:52
    128901 (1 700 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 07:13:15
    114122 (1 600 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 20:00:36
    124542 (1 500 kr)
    114122 (1 500 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 19:53:04
    124542 (1 150 kr)
    114122 (1 100 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 19:52:57
    114122 (1 050 kr)
    124542 (1 000 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 18:01:38
    114122 (250 kr)
    119197 (225 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 18:21:02
    114122 (200 kr)
  • 16 februari 2020 kl. 18:12:53
    113844 (175 kr)
    91244 (150 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 10:24:03
    113844 (125 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 18:31:15
    90887 (100 kr)