94092

SMÖRKÄRNA, tidigt 1900-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 41 cm. Slitage, lagad med tejp.

  • 13 juni 2018 kl. 16:57
    93309 (150 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 16:57
    97779 (125 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 08:28
    93309 (100 kr)