95967

SOCKERSKÅL, koppar, jugend, 1900-talets början

Bud: 0 kr
Utropspris: 300 kr

Ø 13,5 cm. Reliefdekor på lock av blad och nyckelpiga. Åldersrelaterat bruksslitage, någon buckla.