131728

SOFFA / FÅTÖLJ, 1800-tal

Bud: 550 kr
Utropspris: 800 kr

Längd 74 cm. Sitthöjd 40 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 13 november 2019 kl. 21:15:49
    111534 (550 kr)
  • 13 november 2019 kl. 21:15:24
    97320 (500 kr)
  • 13 november 2019 kl. 21:14:11
    111534 (475 kr)
  • 13 november 2019 kl. 21:06:17
    97320 (450 kr)
  • 13 november 2019 kl. 21:06:04
    106544 (425 kr)
    97320 (425 kr)
  • 13 november 2019 kl. 21:05:39
    106544 (400 kr)
    97320 (375 kr)
  • 13 november 2019 kl. 18:19:50
    106544 (350 kr)
    113608 (325 kr)
  • 13 november 2019 kl. 17:13:49
    113608 (275 kr)
    111534 (250 kr)
  • 9 november 2019 kl. 20:11:14
    113608 (225 kr)
  • 4 november 2019 kl. 09:48:44
    120126 (200 kr)
  • 3 november 2019 kl. 15:29:37
    121740 (175 kr)
  • 3 november 2019 kl. 12:57:50
    97885 (150 kr)
  • 2 november 2019 kl. 20:18:45
    113608 (125 kr)
  • 2 november 2019 kl. 15:22:46
    97885 (100 kr)