112116

SOFFA, 2-sits, rokokostil

Bud: 1 500 kr
Utropspris: 2 500 kr

Förgylld, 1900-talets första del. Längd 140 cm, sitthöjd ca 43 cm, höjd 87 cm. Klädsel med vissa defekter, förgyllning ställvis med slitage.

  • 13 februari 2019 kl. 19:07
    96764 (1 500 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:07
    99679 (1 450 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:07
    96764 (1 400 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:07
    99679 (1 350 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:06
    96764 (1 300 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:06
    99679 (1 250 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:05
    99679 (1 200 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:05
    102844 (1 150 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:05
    99679 (1 150 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:05
    102844 (1 100 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:05
    99679 (1 050 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:05
    102844 (1 000 kr)
  • 13 februari 2019 kl. 19:05
    99679 (950 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 23:28
    102844 (900 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 18:22
    97561 (850 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 12:20
    102844 (800 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 07:19
    97561 (750 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 07:19
    102844 (700 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 07:19
    97561 (700 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 07:19
    102844 (650 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 07:19
    97561 (600 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 07:18
    102844 (550 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 07:18
    97561 (500 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 07:18
    102844 (475 kr)
  • 2 februari 2019 kl. 07:18
    97561 (450 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 18:28
    102844 (425 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 18:28
    106491 (400 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 18:28
    106491 (375 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 18:28
    102844 (350 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 18:27
    106491 (325 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 18:27
    102844 (300 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 16:15
    106491 (150 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 18:45
    97561 (125 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 18:28
    102844 (100 kr)