126835

SOFFA, gustaviansk stil, 1900-talet början

Bud: 1 450 kr
Utropspris: 800 kr

Längd 146 cm. Höjd 102 cm. Bruksslitage.

  • 15 september 2019 kl. 19:03:41
    115982 (1 450 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:03:21
    91812 (1 400 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:01:35
    115982 (1 350 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:01:31
    91812 (1 300 kr)
    115982 (1 300 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:01:26
    91812 (1 250 kr)
    115982 (1 200 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:01:17
    91812 (1 150 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:00:20
    115982 (1 100 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:00:07
    91812 (1 050 kr)
  • 15 september 2019 kl. 18:59:29
    115982 (1 000 kr)
  • 15 september 2019 kl. 18:59:24
    91812 (950 kr)
    115982 (900 kr)
  • 15 september 2019 kl. 18:58:57
    91812 (850 kr)
  • 15 september 2019 kl. 18:58:26
    115982 (800 kr)
  • 15 september 2019 kl. 18:58:17
    91812 (750 kr)
  • 14 september 2019 kl. 21:54:15
    115982 (700 kr)
  • 14 september 2019 kl. 19:13:55
    120126 (650 kr)
  • 14 september 2019 kl. 16:16:51
    113494 (600 kr)
  • 13 september 2019 kl. 21:59:35
    115982 (550 kr)
  • 13 september 2019 kl. 21:57:24
    120126 (500 kr)
    115982 (500 kr)
  • 13 september 2019 kl. 21:57:12
    120126 (450 kr)
    115982 (425 kr)
  • 13 september 2019 kl. 21:57:03
    120126 (400 kr)
    115982 (375 kr)
  • 8 september 2019 kl. 07:22:49
    120126 (350 kr)
    119531 (325 kr)
  • 6 september 2019 kl. 14:29:58
    120126 (300 kr)
  • 6 september 2019 kl. 14:29:57
    106491 (275 kr)
  • 5 september 2019 kl. 23:45:47
    106491 (125 kr)
  • 5 september 2019 kl. 21:54:44
    124899 (100 kr)