94278

SOFFA, Karl-Johan, 1800-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 800 kr

Soffans längd 215 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 13 juni 2018 kl. 08:24
    114350 (150 kr)
  • 10 juni 2018 kl. 00:14
    116511 (125 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 22:29
    114350 (100 kr)