200483

SOFFBORD, 1900-talets andra del

Bud: 500 kr
Avslutat 8 december 19:08
Utropspris: 300 kr

180 x 90 cm. Höjd 53 cm. Bruksslitage.

  • 8 december 2021 kl. 08:12:43
    101083 (500 kr)
    119164 (500 kr)
  • 7 december 2021 kl. 22:13:35
    101083 (425 kr)
    119164 (400 kr)
  • 6 december 2021 kl. 20:22:57
    119164 (300 kr)
    125051 (275 kr)
  • 6 december 2021 kl. 20:22:41
    119164 (250 kr)
    125051 (225 kr)
  • 6 december 2021 kl. 20:22:25
    119164 (200 kr)
    125051 (175 kr)
  • 5 december 2021 kl. 11:42:10
    119164 (150 kr)
    144960 (125 kr)
  • 27 november 2021 kl. 12:22:39
    119164 (100 kr)