196535

SOFFBORD, Alberts, Tibro, 1960-tal

Bud: 750 kr
Avslutat 28 oktober 19:40
Utropspris: 800 kr

Längd 110 cm. Bredd 54 cm. Höjd 57 cm. Bruksslitage.

  • 28 oktober 2021 kl. 19:38:37
    135660 (750 kr)
  • 28 oktober 2021 kl. 19:37:46
    145637 (700 kr)
    135660 (700 kr)
  • 28 oktober 2021 kl. 09:03:10
    145637 (650 kr)
  • 25 oktober 2021 kl. 21:51:01
    114772 (600 kr)
  • 24 oktober 2021 kl. 15:39:25
    145745 (550 kr)
  • 24 oktober 2021 kl. 15:39:16
    145637 (500 kr)
    145745 (475 kr)
  • 24 oktober 2021 kl. 15:39:09
    145637 (450 kr)
    145745 (425 kr)
  • 24 oktober 2021 kl. 15:38:45
    145637 (400 kr)
    145745 (375 kr)
  • 22 oktober 2021 kl. 12:49:24
    145637 (350 kr)
  • 22 oktober 2021 kl. 01:56:03
    144767 (325 kr)
  • 22 oktober 2021 kl. 01:55:53
    145637 (300 kr)
    144767 (275 kr)
  • 22 oktober 2021 kl. 01:53:58
    145637 (250 kr)
    144767 (225 kr)
  • 20 oktober 2021 kl. 17:42:45
    145637 (200 kr)
    144767 (175 kr)
  • 20 oktober 2021 kl. 08:48:12
    145637 (150 kr)
  • 19 oktober 2021 kl. 22:38:26
    128533 (125 kr)
  • 18 oktober 2021 kl. 20:00:24
    144767 (100 kr)