129981

SOFFBORD, "Frisco" Folke Ohlsson, Tingströms, 1950/60-tal

Bud: 950 kr
Utropspris: 1 200 kr

Längd 120 cm. Bredd 82 cm. Höjd 58 cm. Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 19:54:51
    100552 (950 kr)
    90330 (900 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 16:33:58
    100552 (850 kr)
    125625 (800 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 16:33:14
    100552 (650 kr)
    125625 (600 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 16:33:05
    100552 (550 kr)
    125625 (500 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 16:32:58
    100552 (425 kr)
    125625 (400 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 16:32:49
    100552 (325 kr)
    125625 (300 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 23:17:58
    100552 (275 kr)
    125625 (250 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 07:46:49
    125625 (100 kr)