162178

SOFFBORD, Italien, 1970-tal

Bud: 0 kr
Avslutat 20 oktober 21:54
Utropspris: 3 000 kr

Skiva i kompositmaterial/plast. Ø 110 cm, höjd 46 cm. Bruksslitage..

  • 15 oktober 2020 kl. 16:07:39
    135946 (1 200 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 14:30:59
    97639 (1 000 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 14:00:41
    135946 (800 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 14:00:20
    135946 (550 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 20:14:32
    123742 (500 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 20:14:19
    123742 (125 kr)
  • 7 oktober 2020 kl. 17:07:13
    119468 (100 kr)