94081

SOFFBORD, ljus teak, 1950-tal

Bud: 0 kr
Utropspris: 1 500 kr

Höjd 53 cm. Längd 134 cm. Bredd 50 cm. Bruksslitage.

  • 13 juni 2018 kl. 14:35
    102664 (225 kr)
  • 11 juni 2018 kl. 19:51
    98215 (200 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 21:08
    108941 (100 kr)