94279

SOFFBORD, modern design, 2000-tal

Bud: 200 kr
Utropspris: 500 kr

Ø 96 cm. Höjd 43 cm. Smärre bruksslitage.

  • 9 juni 2018 kl. 19:40
    116331 (200 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 19:40
    90063 (175 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 19:40
    116331 (175 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 15:41
    90063 (150 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 15:41
    116555 (125 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:57
    90063 (100 kr)