129965

SOFFBORD, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 600 kr

Längd 84 cm. Bredd 51 cm. Höjd 59 cm. Smärre bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 19:26:49
    126177 (1 000 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:26:21
    122273 (950 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:26:14
    126177 (900 kr)
    122273 (900 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:25:49
    126177 (850 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:25:38
    122273 (800 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:24:42
    126177 (750 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:24:23
    122273 (700 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:24:05
    126177 (650 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:24:04
    122273 (650 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:23:45
    126177 (600 kr)
    122273 (550 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:23:36
    126177 (500 kr)
    122273 (475 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:18:58
    126177 (450 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 17:01:25
    100884 (425 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 11:45:22
    126177 (400 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 10:38:36
    100884 (375 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 09:57:17
    126177 (350 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 22:56:36
    100884 (325 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 16:43:26
    126177 (300 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 06:32:24
    117408 (275 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 21:22:47
    126177 (250 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 21:22:38
    117408 (225 kr)
    126177 (225 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 21:22:20
    117408 (200 kr)
    126177 (175 kr)
  • 17 oktober 2019 kl. 19:58:14
    117408 (150 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 07:59:09
    119468 (125 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 22:41:57
    90948 (100 kr)