94269

SOFFGRUPP, art deco-stil, 1900-talets andra del

Bud: 800 kr
Utropspris: 2 000 kr

Soffgrupp bestående av soffa samt ett par fåtöljer. Stomme av betsat trä samt skinnklädsel i oxblodsrött skinn. Soffans längd 140 cm. Höjd 67 cm. Sitt höjd 40 cm. Bruksslitage.

  • 13 juni 2018 kl. 20:32
    104492 (800 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 20:32
    99679 (750 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 23:44
    99679 (600 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 23:44
    111534 (100 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 15:37
    99679 (550 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 21:41
    111534 (100 kr)