126656

SOLSTOL för barn, 1900-talets andra del

Bud: 350 kr
Utropspris: 600 kr

Fällbar. Med lagning. Sitthöjd 31cm, totalhöjd 90cm. Bruksslitage.

  • 12 september 2019 kl. 08:38:45
    123379 (350 kr)
  • 10 september 2019 kl. 18:56:16
    98328 (325 kr)
  • 9 september 2019 kl. 10:31:54
    125055 (300 kr)
    125444 (300 kr)
  • 7 september 2019 kl. 08:16:45
    125055 (275 kr)
    110384 (250 kr)
  • 5 september 2019 kl. 01:27:15
    110384 (200 kr)
  • 1 september 2019 kl. 17:44:19
    123379 (175 kr)
  • 1 september 2019 kl. 17:44:15
    105126 (150 kr)
    123379 (150 kr)
  • 1 september 2019 kl. 15:10:05
    105126 (125 kr)
  • 31 augusti 2019 kl. 10:41:38
    123379 (100 kr)