129478

SOLSTOLAR, 3 st, 1900-tal

Bud: 250 kr
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage. En stol med skadad pinne.

  • 18 oktober 2019 kl. 10:34:55
    126223 (250 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 10:55:41
    123379 (225 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 21:43:08
    93320 (200 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 10:21:48
    123379 (175 kr)
  • 5 oktober 2019 kl. 22:52:30
    90835 (150 kr)
  • 5 oktober 2019 kl. 21:27:15
    123379 (125 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 21:41:38
    90935 (100 kr)