137747

SOPTUNNA, zink, 1900/2000-tal

Bud: 650 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 64 cm. Diameter 36,5 cm. Bruksslitage.

  • 23 januari 2020 kl. 19:19:38
    91001 (650 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 19:19:31
    127504 (600 kr)
    91001 (600 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 19:18:03
    127504 (550 kr)
    91001 (500 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 19:17:52
    127504 (475 kr)
    91001 (450 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 19:17:11
    127504 (425 kr)
    91001 (400 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 19:11:15
    127504 (375 kr)
    91001 (350 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 17:39:38
    127504 (325 kr)
  • 22 januari 2020 kl. 12:20:41
    91001 (300 kr)
  • 20 januari 2020 kl. 10:47:00
    97779 (275 kr)
  • 20 januari 2020 kl. 10:46:53
    93439 (250 kr)
    97779 (250 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 18:51:27
    93439 (225 kr)
    105573 (200 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 21:22:50
    93439 (175 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 21:22:41
    93369 (150 kr)
    93439 (150 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 18:27:49
    93369 (100 kr)