110102

SPARK, 1900-talets första del

Bud: 400 kr
Utropspris: 400 kr

Längd 220 cm. Höjd 80 cm. Bruksslitage.

  • 17 januari 2019 kl. 19:17
    107728 (400 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 19:17
    98176 (375 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 19:14
    107728 (350 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 18:42
    115774 (325 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 22:50
    108740 (300 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 19:50
    113727 (275 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:38
    111534 (250 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 09:25
    90413 (225 kr)
  • 6 januari 2019 kl. 21:18
    113727 (200 kr)
  • 6 januari 2019 kl. 01:11
    103679 (175 kr)
  • 6 januari 2019 kl. 01:11
    113727 (150 kr)
  • 6 januari 2019 kl. 01:11
    103679 (150 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 16:01
    113727 (125 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 15:18
    113344 (100 kr)