110103

SPARK, 1900-talets första del

Bud: 225 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 200 cm. Höjd 74 cm. Slitage, sprickor.

  • 17 januari 2019 kl. 19:20:44
    107728 (225 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 20:41:51
    114079 (200 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 15:44:00
    91158 (175 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:37:34
    113727 (150 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:37:34
    111534 (150 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 16:01:49
    113727 (125 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 15:18:06
    113344 (100 kr)