152264

SPARKBIL, 1900-tal

Bud: 650 kr
Utropspris: 500 kr

I plåt och plast. Höjd 36 cm, längd 73 cm. Bruksslitage, repor, rost.

  • 30 juni 2020 kl. 19:57:10
    113813 (650 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:57:10
    111043 (650 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:55:52
    113813 (600 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:55:52
    111043 (600 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:54:41
    113813 (550 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:54:41
    111043 (500 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:23:49
    113813 (475 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:23:49
    120563 (450 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 22:55:15
    113813 (425 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 22:55:06
    99053 (400 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 22:55:06
    113813 (400 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 22:54:27
    99053 (375 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 22:54:27
    102136 (350 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 21:12:58
    99053 (325 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 19:48:15
    120563 (300 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 11:17:54
    113813 (275 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 11:17:50
    103592 (250 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 11:17:50
    113813 (225 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 08:34:15
    103592 (200 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 22:28:38
    120866 (175 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 15:32:32
    100884 (150 kr)
  • 22 juni 2020 kl. 19:48:18
    119468 (125 kr)
  • 22 juni 2020 kl. 12:13:31
    90983 (100 kr)