110013

SPARURET, 1900-talets först hälft

Bud: 375 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 21 cm. Fodral i ek. Bruksslitage.

  • 6 januari 2019 kl. 14:54:23
    113642 (375 kr)
  • 6 januari 2019 kl. 14:54:23
    103467 (350 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 21:08:24
    103467 (275 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 21:07:53
    113642 (250 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 21:07:53
    103467 (250 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 21:07:43
    113642 (225 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 21:07:43
    103467 (200 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 21:07:31
    113642 (175 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 21:07:31
    103467 (150 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 19:12:21
    113642 (125 kr)
  • 5 januari 2019 kl. 00:26:45
    106456 (100 kr)