133383

SPECERIBURKAR, 11 st, glas, Orrefors, 1900-talets mitt/andra hälft

Bud: 375 kr
Utropspris: 600 kr

8 st höjd 11 cm, längd 21,5 cm. 3 st höjd 5 cm, längd 17 cm. Bruksslitage.

  • 2 december 2019 kl. 22:13:18
    91496 (375 kr)
  • 2 december 2019 kl. 22:13:11
    97882 (350 kr)
    91496 (325 kr)
  • 2 december 2019 kl. 19:24:51
    97882 (225 kr)
  • 2 december 2019 kl. 10:32:22
    111559 (200 kr)
  • 2 december 2019 kl. 10:32:16
    116163 (175 kr)
    111559 (175 kr)
  • 28 november 2019 kl. 21:51:33
    116163 (150 kr)
  • 25 november 2019 kl. 23:09:48
    111559 (125 kr)
  • 21 november 2019 kl. 23:02:31
    119468 (100 kr)