149723

SPECERIBURKAR, 'Säter', Gefle, 1900-talets första del

Bud: 325 kr
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage, krackelyr, något nagg.

  • 3 juni 2020 kl. 10:30:13
    106640 (325 kr)
  • 3 juni 2020 kl. 10:30:13
    131984 (300 kr)
  • 28 maj 2020 kl. 22:49:22
    106640 (275 kr)
  • 28 maj 2020 kl. 22:49:22
    131830 (250 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 17:44:33
    106640 (150 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 16:56:57
    95039 (125 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 21:17:13
    106640 (100 kr)