107123

SPECERIBURKAR, Victoria, Tjeckoslovakien, 1900-talets andra del

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

2 st saknar lock. Bruksslitage.

  • 27 november 2018 kl. 20:05
    119582 (100 kr)