143670

SPEGEL, 1800/1900-tal

Bud: 425 kr
Utropspris: 800 kr

Ram med dekor i mässing. Slipat spegelglas i krön. Höjd 71 cm. Bredd 43 cm. Bruksslitage.

  • 27 mars 2020 kl. 11:08:46
    125602 (425 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 11:08:46
    106491 (400 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 23:52:18
    106491 (350 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 23:52:18
    125602 (325 kr)
  • 23 mars 2020 kl. 18:12:24
    125602 (275 kr)
  • 23 mars 2020 kl. 18:12:24
    124198 (250 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 13:57:27
    125602 (175 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 13:57:27
    90329 (150 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 19:24:25
    90329 (125 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:34:01
    125602 (100 kr)