110204

SPEGEL, Biedermeier, 1800-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 500 kr

92x36 cm. Bruksslitage.

  • 17 januari 2019 kl. 20:26
    111625 (175 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 20:26
    110257 (150 kr)
  • 17 januari 2019 kl. 20:26
    111625 (125 kr)
  • 12 januari 2019 kl. 15:59
    110257 (100 kr)