143671

SPEGEL, empire, 1800-talets första del

Bud: 900 kr
Utropspris: 800 kr

64 x 38 cm. Bruksslitage.

  • 31 mars 2020 kl. 08:28:35
    125602 (900 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 21:29:55
    117174 (850 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:57:22
    92855 (800 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:57:22
    125602 (750 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 11:08:21
    125602 (650 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 11:08:21
    124190 (600 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 00:00:22
    124190 (500 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 23:59:18
    110076 (475 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 23:59:18
    124190 (450 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 02:00:28
    110076 (350 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 02:00:21
    125602 (325 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 02:00:21
    110076 (325 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 13:56:54
    125602 (150 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:42:58
    117174 (125 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:33:36
    125602 (100 kr)