195246

SPEGEL med förgylld ram

Bud: 150 kr
Avslutat 16 oktober 20:46
Utropspris: 300 kr

58 x 49 cm. Bruksslitage.

  • 10 oktober 2021 kl. 16:48:18
    134554 (150 kr)
  • 9 oktober 2021 kl. 17:33:48
    137292 (125 kr)
  • 9 oktober 2021 kl. 13:13:16
    134554 (100 kr)