199091

SPEGEL MED KONSOLBORD, empire-stil, 1800-tal

Bud: 1 600 kr
Avslutat 28 november 21:18
Utropspris: 4 000 kr

Spegel, 133x69cm. Mahogny med maskaroner i mässing samt dekorelement med lejon. Konsolbord, 39x70cm. Höjd 87cm. Med marmorskiva. Svängda ben som slutar med lejontassar. Maskaroner och dekorelement i mässing. Bruksslitage. Bordet saknar en del av kantlisten.

  • 28 november 2021 kl. 21:16:25
    90329 (1 600 kr)
  • 28 november 2021 kl. 07:53:57
    125602 (1 500 kr)
  • 27 november 2021 kl. 20:22:00
    138131 (1 150 kr)
  • 27 november 2021 kl. 20:21:54
    138131 (1 000 kr)
  • 24 november 2021 kl. 21:55:34
    125602 (950 kr)
  • 20 november 2021 kl. 23:41:03
    90637 (900 kr)
  • 20 november 2021 kl. 22:45:30
    141344 (850 kr)
  • 20 november 2021 kl. 22:45:24
    141344 (800 kr)
  • 20 november 2021 kl. 22:45:17
    141344 (750 kr)
  • 20 november 2021 kl. 22:45:12
    141344 (700 kr)
  • 20 november 2021 kl. 22:45:07
    141344 (650 kr)
  • 20 november 2021 kl. 22:45:00
    141344 (600 kr)
  • 12 november 2021 kl. 17:28:56
    90329 (550 kr)